Valymo įrangos nuoma

Valymo įrangos nuomaProfesionalios valymo įrangos nuoma fiziniams ir juridiniams asmenims. Blizginta siūlo įvairių tipų ir skirtingos konfigūracijos dulkių siurblius, šiukšlių latakų bazes, grindų plovimo mašinas, aukšto slėgio plovyklas, kiliminių dangų valymo įrangą, mechanines šluotas, sniego valytuvus ir kitą įrangą tiksliems ir kokybiškiems valymo darbams. Žinomų gamintojų valymo įranga atitinka individualius klientų reikalavimus, gali būti pritaikoma skirtingų apimčių darbams, dalis modelių naudojami sunkiai prieinamose vietose. Drauge siūloma plati papildomų medžiagų ir priedų pasiūla: elektros ilgintuvai, automobilio priekabos, kanistrai, plovimo šepečiai . Blizginta dirba petis į petį su įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis ir privačiais asmenimis, visoje Lietuvoje vykdome technikos transportavimo paslaugas. Užtikriname patogias nuomos sąlygas, profesionalų aptarnavimą ir visuomet geras kainas!

 

Blizgintos valymo įrangos nuoma

Glaudžiai bendradarbiaujame su gerai pasaulyje žinomu prekės ženklu Kärcher. Tai partneris visuomet tarnaujantis kiekvienam šeimininkui. Platus valymo įrangos pasirinkimas leidžia patenkinti reikliausius klientus, bet aprūpinti kelis vienu metu tokia pat modifikacija įrenginiais. Tapus ilgalaikiais Blizgintos valymo įrangos nuomos užsakovais, taikome lankstesnius įkainius nuomai ir papildomoms Blizgintos paslaugoms.

Idealus kilimas, švara Jūsų namuose

Namuose kilimo ar kiliminės dangos švara yra labai svarbi. Dulkės erkės ir visa tai ko mes net nematome gyvena nevalytoje kiliminėje dangoje. Šioje vietoje kiekvienas save gerbiantis žmogus žino, kaip svarbi jam yra švara. Tad Blizginta siūlo valymo įrangos nuomą. Nuo šluotos iki valymo mašinos palankiomis sąlygomis.

Taip pat teikiame ir kitų paslaugų, daugiau apie tai skaitykite čia.