Reguliarus patalpų valymas

Reguliarus patalpų valymasBlizgintos, siūloma paslaugą reguliarus patalpų valymas. Valymo periodai, priklauso nuo kiekvieno užsakymo individualiai. Vieni klientai užsisako kaip valytojos paslaugą. Kiti skambina kai būna išvykę į kelione. Ir sugižę į namus, nori rasti švarius, kvepiančius namus, ar nupjautą žolę aplink namus. Jūsų patogumui mūsų darbuotojai gali sutvarkyti Jūsų namus, butą, kambarį.
Profesionaliai ir kruopščiai išplaus grindis, nuvalys langus, vonios ir virtuvės įrangą, sienas, lubas, dulkes net ir nuo sunkiai pasiekiamų paviršių, taip pat gali išsiurbti bei išplauti baldus, kilimus, čiužinius, sutvarkyti lauko teritoriją, nupjauti žolę. Alergiškiems žmonėms rekomenduojame giluminį baldų ir kilimų bei čiužinių valymą. Pramoninės chemijos ir našios technikos pagalbos išvalomi visi kenksmingi cheminiai junginiai, bakterijos, dulkių erkutės.
Po kiekvieno giluminio plovimo, musu profesionali komanda išvalytus baldus, čiužinius išdžiovina, kad jie liktų sausi ir malonus būtų grižus ant jų atsisėsti. Kiekvienas darbas reikalauja laiko, visada esame pasirengę tartis su Jumis, kada galime atvykti ir atlikti valymo darbus, Jūsų nurodytame objekte.

Reguliarus patalpų valymas neretai reikalauja daug laiko ir pastangų, tad tikrai patogu šiuos darbus patikėti profesionaliai patalpų valymo paslaugas teikiančiai įmonei Blizginta. Tai ne tik sutaupys Jūsų laiką bei sveikatą, bet ir užtikrins nuolatinę patalpų švarą. Mūsų įmonės atliekamas kasdienis ar periodinis patalpų valymas yra kokybiškas ir profesionalus. Ilgametė patirtis bei mūsų darbuotojų profesionalumas – tai raktas į greitai ir kokybiškai atliekamus patalpų valymo darbus. Mūsų komanda puikiai žino, kokias priemones ar įrangą reikia naudoti, siekiant gerai nuvalyti įvairiausius paviršius, skirtingas grindų dangas, biuro techniką, stiklines duris, pertvaras, langus, bei įvairius kitus Jūsų patalpų paviršius. Daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas galite skaityti čia.