Valymas po remonto darbų

Blizgintos komanda atlieka valymo darbus – buto, namo, biuro, parduotuvės paviršius nuo statybos ar remonto darbų likusius nešvarumus.
Tai valymas kuris reikalauja kruopštumo. Po valymo nelieka statybinių medžiagų liekanų, papildomai kylančių dulkių. Padengsime specialia chemija, kuri apsaugo paviršius nuo atsirandančio purvo ar dulkių. Valymas po remonto darbų reikalauja kruopštaus ir atidaus darbo. Blizginta pasirūpins, visas reikiamas vietas objekte kurias reikia nuvalyti ir padengti cheminiu būdu.

Patalpų valymas po remonto ar statybos darbų yra atsakingas darbas, nes valant be reikiamos patirties, įgūdžių ar technologijų. galima lengvai pažeisti naujus paviršius. Valant dažų, glaisto, kitų statybinių mišinių liekanas reikia žinoti cheminių valymo medžiagų veikimo principus, nes valant statybos ar remonto medžiagų liekanas reikalingos agresyvesnės pramoninės plovimo priemonės, kurios gali pažeisti valomą paviršių.

Mūsų komandoje dirba žmonės patyrę ir turi daug žinių, kaip atlikti valymo darbus, naudojant pramoninę chemija, kurios dėka nešvarumai pašalinami kur kas greičiau nei buityje naudojamos panašios paskirties cheminiai preparatai. Turint omenyje, pramoninės chemijos preparatų naudojimas galimas tik žinant gerai gaminio savybes. Blizginta tuo yra pasirūpinusi komandos nariai yra aukščiausios prabos žinovai. Esant poreikiui, dirbame savaitgaliais bei naktimis. Priklausomai nuo kliento poreikių, objekto dydžio ir užterštumo. Visi darbai kuriuos mūsų komanda atlieka yra išskirtinai kitokie nei kitų konkurentų darbai. Daugiau informacijos apie atliekamus mūsų įmonės darbus galine paskaityti čia.