Laiptinių valymas

Laiptinių valymas su Blizginta

Profesionaliai apmokyta ir ne vienerius metus valymo paslaugas rinkoje siūlanti Blizgintos specialistų komanda siūlo greitai ir kokybiškai išvalyti daugiabučių namų laiptines. Blizgintos darbo tikslas – aukščiausios kokybės laiptinių valymas. Paslaugų atlikimo kokybę garantuojame, todėl mūsų darbuotojai ne tik labai operatyviai ir nepriekaištingai nuvalo laiptus, turėklus, laiptų bei liftų aikšteles, sienas, palanges ar radiatorius, bet ir išsiurbia laiptinę.Laiptinių valymas su Blizginta Laiptinių siurbimas ypač vertinamas, šią paslaugą užsisakančių klientų vis daugėja.  Statistiškai senėjant Lietuvos gyventojų vidurkiui, namuose ar butuose lieka vis daugiau senyvo amžiaus žmonių kuriems pagalba žūt būt reikalinga Blizgintos komanda. Šioje vietoje Blizginta siūlo naudoti itin galingus siurblius.

Siurbliai pašalina nešvarumus nesukeldami dulkių. Galinčių nusėsti ant visų kitų paviršių. O juk nė vienas iš mūsų nemėgsta dulkių ant sienų, lubų ar palangių. Esame Blizginta, siūlanti laiptinių plovimą specializuotomis mašinomis. Atsižvelgdami į jūsų poreikius galime valyti daugiabučio namo laiptinę kasdien arba periodiškai.  Kiekvienas užsakymas gali būti individualus, užsakymus galima teikti tiek telefonu tiek siunčiant užklausą. Kiekvienas klientas Blizgintai yra svarbus, tad laiptinių valymas mums yra prioritetas kiekvieną dieną.

Nevalomose laiptinėse gausu įvairių mikrobų bei virusų, kurie gali sukelti ne tik netvarkingų namo gyventojų įvaizdį, estetikos problemas, tačiau taip pat ir rimtas ligas žmogui. Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos specialistai atliko tyrimą, kurio metu lygino reguliariai ir kartais valomų laiptinių švarą. Nevalomose laiptinėse bei patalpose bakterijų bei pelėsių skaičius buvo iki 10 kartų didesnis. Išvalyti parazitus bei jų kiaušinėlius valant vien sausuoju būdu ar plaunant tik kasdienio valymo priemonėmis yra neįmanoma. Tam būtina specialios priemonės ir įranga. Suteikiame ir daugiau paslaugų. Apie teikiamas paslaugas galite sužinoti daugiau, skaitykite čia.