Generalinis valymas

Generalinis valymas - Blizginta - Visos valymo paslaugosBlizginta užsiima generaliniu privačių namų, butų ir komercinių patalpų valymu. Generalinis valymas ir mūsų kruopštus darbas užtikrina geriausius rezultatus jūsų norimai vietai. Naudojamos geriausios technologijos ir aukštos kokybes pramoninė chemija užtikrina geriausius švaros rezultatus. Po darbų sutvarkome ir išnešame sukauptas šiukšles. Sutvarkome ne vietoje atsidūrusius daiktus.  Profesionalus patalpų valymas Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje, atliekamas užsakovui tinkamu laiku. Mūsų darbuotojai garantuoja diskretiškumą. Vertiname klientų pasitikėjimą mumis ir tai, kad įsileidžiate į savo namus ar darbo vietą, bei patikite mums savo švarą. Jūsų pageidavimu, galime namų valymą atlikti jūsų darbo ar atostogų metu, taip pat ir jums dalyvaujant. Kiekvienas kliento pastebėjimas apie gerai atliktą darbą tai tampa mūsų pačių darbo rezultato įvertinimu. Kuo daugiau bendraujame su esamais ir naujais klientais, tuo daugiau gauname žinių iš Jūsų kaip atlikti savo darbą. Kuris būtų įvertintas ir pagirtas kuo didesneme žmonių rate. kaip ir mūsų paslauga generalinis valymas.

Blizgantis stiklas tai mūsų darbo atspindys

Svarbu nepalikti langų pusiau išvalytų – kitaip dar ilgai kovosite su užsilikusiomis dėmėmis. Langus galite valyti pasitelkę ir alkoholį – nedidelis jo kiekis padės sunaikinti riebalų dėmes. Dažnas langų valymui naudoja įvairias priemones su amoniaku. Vis dėl to, būkite atsargūs – jis gali pažeisti netoli langų esančius dažus ar nulakuotus paviršius.

Jei nematai per langą saulės tau padės Blizginta

Pasirinkdami langų valymo paslaugas teikiančius profesionalus, ne tik sutaupysite savo laiką, bet ir išvengsite rūpesčių ieškoti, įsigyti, bei laikyti įvairiais valymo priemones. Blizginta pasirūpins visomis reikiamomis priemonėmis. Generalinis valymas atliekamas viduje ir namo ar buto išorinėje dalyje, fasadai, langai. Daugiau apie mūsų teikiamas paslaugas galite paskaityti čia.