Kilimų valymo paslaugos

Blizginta gali pasigirti tuo, kad yra įsigijusi vieną itin galingą siurblį Kärcher. Kärcher siurblio pagalba, kilimų valymo paslaugos tampa daug greitesnė ir efektyvesnė.  Kärcher plaunantieji dulkių siurbliai užtikrina visapusišką kilimo audinio švarą po giluminio valymo. Su slėgiu užpurkšta valymo priemonė giliai įsigeria į kilimą ir tada išsiurbiama kartu su ištirpusiu purvu. Efektyviai pašalina riebalus, purvą ir kvapus. Plaunančio valymo metu, tos pačios procedūros metu vanduo kartu su valymo priemone yra užpurškiami ir iš karto išsiurbiami kartu su purvu.

Net beviltiškai atrodantis kilimas ar kiliminė danga panaudojus derinį siurblį ir pramoninę chemiją, akimirksniu tampa švarus. Prie šios procedūros galimos kelios kilimų valymo paslaugos. kilimų valymo paslaugos galimos kliento namuose ir vežimo į Blizgintos plovyklą. Klientui pageidaujant namuose atliekamas sausas giluminis valymas, bei kilimo plovimas naudojant Kärcher siurblį. Sauso valymo metu naudojamos specialios priemonės, turinčios labai mažai ar visai neturinčios drėgmės, taigi ant kilimų galima greitai vėl pradėti vaikščioti, naudotis biuro ar namų dalimi.

Kvalifikuotų ir patyrusių specialistų komanda chemiškai išvalo vilnonius, sintetinius ar rytietiškus kilimus jų nesugadindama. Naudojame itin pažangią technologiją bei efektyvias cheminio valymo priemones, kurios nepriekaištingai pašalina sunkiai įveikiamas dėmes. Be to, galime garantuoti, kad po mūsų komandos cheminio kilimų valymo nebejausite nemalonių kvapų, tokių kaip: grybelis, pelėsis, degėsis, puvėsis ir pan. Alergiškų žmonių kilimus valome anti alerginėmis cheminėmis priemonėmis, kurios nedirgina odos bei kvėpavimo takų. Kilimų valymo paslaugos teikiamos ir savaitgaliais. Užsakymus priimame tiek telefonu tiek atsiuntus užklausą ar atsiuntus tiesiog laišką su dominančiomis paslaugomis. Kainas pateikiame sužinoję apie pačius kilimus ir kiek jis yra užterštas. Daugiau apie mūsų teikiamas galite sužinoti daugiau paskaitę čia.