Aplinkos tvarkymas

Vejos pjovimas

Blizginta pataria pats tinkamiausias metas aplinkos tvarkymui yra ankstyvas pavasaris. Tam, kad aplinkos tvarkymas neatsibostų ir būtų efektingas šį darbą reikėtų pradėti ankstyvą pavasarį. Tai lemia kelios priežastys. Pradėję darbus ankstyvą pavasarį turėsite užtektinai laiko visiems numatytiems darbams atlikti, o antra – šiltuoju metu laiku kur kas patogiau atlikti tvarkymo darbus nei žiemą.
Taip pat yra todėl, jog didžioji aplinkos tvarkymo darbų yra susiję su žeme, tad tik pranykus įšalui, galima pradėti tverti tvoras, įrenginėti baseinus, kloti trinkeles ir kitus darbus. Gražiai sutvarkyta aplinka ne tik traukia akį, bet taip pat tampa puikia vieta tinkančia maloniai ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Aplinkos tvarkymas apima labai daug įvairių darbų. Sutvarkyti aplinką – tai gali būti bet kas nuo paprasčiausio vejos pjovimo arba gyvatvorių genėjimo iki sklypo reformavimo ar vandens kanalų iškasimo. Nepamirškime ir medžių sodinimo bei apželdinimo! Trumpai tariant, tai yra visi žemės ir augalijos priežiūros bei formavimo darbai.

Nuolat augdami ir investuodami į naujos technikos įsigijimą. Pastaraisiais metais išplėtėme paslaugų spektrą. Kuris apima visus kompleksinius sprendimus. Reikalingus sodybų ar kaimo turizmo verslų savininkams, įvairioms įmonėms, organizacijoms ar savivaldybėms. Visus gerbūvio darbus atliekame kokybiškai ir greitai. Mes rūpinamės gražia ir švaria aplinka, todėl didžiausias atlygis už mūsų darbą yra ne tik jūsų šypsenos, bet ir tvarkinga aplinka. Blizgintos aplinkos tvarkymas tai ne vienintelė teikiama paslauga daugiau apie kitus atliekamus darbus skaitykite čia.